Carpediem Kitap

BİR DÜNYA YAYINEVİ!

SIRLARLA DOLU BİR KİTAP – TILSIMLI SERÜVENLER

SIRLARLA DOLU BİR KİTAP - TILSIMLI SERÜVENLER

“Şimdi yaklaş!” dedi. Yaklaştım.
Elini kalbimin üstüne koydu. “Gözlerini kapat!” Kapattım.
Ne yaptı, ne okudu, bilmiyorum. Kalbimde bir hafifleme hissettim.Tatlı bir huzur sarmıştı ruhumu. Biraz daha bekledikten sonra gözlerimi açtım. O yoktu. Sırrolmuştu!

Hadi bırak, aklının kapıları gıcırdayarak ardına kadar açılsın. Çünkü hep merak ettiğin o gizemli konuların sırrı, bu kitabın içindeki gıcırtılarda saklı…
Şimdi, kitabın kapağını aç, sayfaları çevir ve sarmaşıklarla çevrili eski bir evin bahçesinden içeri gir. Çünkü sadece bu kitapta yaşayan sırlarla dolu bir adam, sallanan sandalyesinde oturmuş seni bekliyor.

Fantastik - Macera Kurgu - Gizem / 144 Sayfa / 8 Yaş ve Üzeri

Editörün Notları

Bu kitapta bastığı yeri titreten devlerin, kan grubu ayırt etmeyen vampirlerin, kollarını kaldırıp gözlerini belerterek yürüyen zombilerin, oraya buraya uçuşan hayaletlerin, kısacası bütün o fantastik yaratıkların gerçek öyküsünü okuyacaksınız… Misal âleminden geçip, rüyalarda gözlerini açıp, gizli saklı mevzulara dalış yapacak ve kendi doğrularını keşfedip kitabın içinden öyle çıkacaksınız… Yok yok, daha doğrusu bu kitabın içinden çıkamayacaksınız!

Ömer Sevinçgül

Yazar olmaya on beş yaşında karar verdi. Lise ve üniversite yıllarında kalemi bırakmadı. Evvela özel bir kurumda editör. Sonra kamuda yüksek mühendis. Dokuz senenin ardından istifa ve yeni bir aşama. Kültür, sanat, yayın temalı kurumlar kurdu ve yönetti. Modern Kültür Merkezi, Adı Yok Dergisi, Radyo Aktif, Taksim Ofisi. Bu süreçlerde yetenekli gençlerle hep bir arada. Ulusal ve uluslararası gençlik projelerinde danışmanlık. Yurt içinde ve dışında seminerler. Medyada sanat ve felsefe sohbetleri. En sonunda özgün ve öncü bir girişim: Carpe Diem Kitap. İmza günleri, söyleşiler, okul etkinlikleri birbirini izledi. Yapıp ettiklerinin özünde daima ‘yazarlık tutkusu’ vardı. Novella türünde yirmi sekiz kitap yazdı. Eserleri beş dile çevrilip yayınlandı. ‘Kalbiyle yazan kalbe yazar’ diyor ve ‘taze ruhlara’ yazıyor.