Carpediem Kitap

BİR DÜNYA YAYINEVİ!

Sevgili Öğretmen Dostumuz,

Mesleklerin en güzeli, insan yetiştirmek… Bu değerli vazifenizde sizlere destek olabilecek kitapları üretmek bizim için gerçekten heyecan verici…

Carpe Diem Yayınları olarak gençlerin ilgisini çekecek, okumayı sevdiren, faydalı kitaplar üretmeyi bir misyon olarak görüyoruz.

Sizin yararlı bilgileri, insani duyguları, maddi ve manevi evrensel değerleri genç nesillere aktarmak için çabaladığınızı biliyoruz.

Bu noktada, çoğunluğu sizler gibi öğretmen olan yazarlarımız ve işinde başarılı uzman editör kadromuz tarafından özenle yazılan ve hazırlanan kitaplarımızın size yardımcı olacağına inanıyoruz.

Cıvıl cıvıl, renk renk kapakları, kaliteli içerik ve basımları ile öğrencilerinize gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğiniz kitaplar üretmek bizi mutlu ediyor.

Siz samimi gayretlerinizle, biz kitapla çıktık yola… Çünkü insana en çok kitap yakışıyor.

Öyleyse birlikte yapacak çok şeyimiz var.

 

Carpe Diem Yayınları

 

 

  • Yazarlarımızı okulunuza davet etmek istediğinizde “iletişim” butonu ile bize ulaşabilirsiniz.

 

  • Okur kitlesini iyi tanıyan… Sizinle aynı hassasiyetleri paylaşan… Hitabeti ve kalemi kuvvetli, tecrübeli yazar kadromuzla yanınızdayız…

 

  • Öğrencilerinizle uygulayabileceğiniz birbirinden keyifli etkinliklerin olduğu etkinlik kitapçıklarımıza her kitabın altında yer alan “etkinlik kitapçığı” butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

  • Yazarlık atölyeleri… Edebiyat panelleri… Yazar söyleşileri… Okuma ve yazmayı geliştirme eğitimleri… Eğlenceli ve öğretici sunumlar… Edebiyat ve kitap eksenli programlarımızla birlikte yeni projeler geliştirmeye ve okumayı sevdirmek için yürüteceğiniz tüm projelere destek vermeye hazırız…

 

  • Kitaplarımızdan toplu satın almak istediğinizde öğretmenlere özel indirimlerimizden faydalanmak için sitemizin en üst kısmındaki “sipariş” butonu üzerinden kitap sipariş sayfamıza ulaşabilirsiniz.